bir-kaç-iyi-adam-AD8sli555

 

 

 

 

Hayat sokakta…

 

“Sokağın Sesi” diye bir gerçek var. Aslında etrafımızda olan biteni, gerçekten ne düşündüğümüzü, kendi içimizde ararken bazen cevapları kendimizi sokağa attığımızda buluruz. Simitçi Mustafa’dan, yolda rastladığın arkadaşın Emre’den, çaycının çırağı Cemil’den, esnaf komşun Osman’dan, terzi Artin Usta’dan… Herkesle bir çift laf ederiz, onlardan duyduklarımız çoğu zaman uzun uzun düşündüklerimizden, kafa yorduklarımızdan çok daha gerçektir. Ve onların sesini duymaya devam edeceğiz.

Sokak Sesi Radyosu’nda doğru, yanlış konuşacağımız bütün düşüncelerimiz sonuna kadar gerçek olacaktır. Çünkü ne düşünüyorsak onu konuşuyoruz, ne konuşuyorsak onu dinliyorsunuz.

 

 

“Bir Kaç İyi Adam”

 

Ara Gözbek‘in sunduğu Pekcan Yağcı ve Murat Semerci‘nin katılımıyla “Bir Kaç İyi Adam” her Perşembe akşamı saat 20’yi gösterdiğinde Canlı Yayın‘da Sokak Sesi Radyosu’nda…

Sitemizin “Canlı Yayın” butonunu tıklayarak veya Android ve IOS‘da bulunanSokak Sesi Radyosu“nun uygulamasını telefonlarınız ve tabletlerinize indirerek kesintisiz olarak dinleyebilirsiniz. Ayrıca TuneIn uygulamasında “Sokak Sesi”ni takip edebilirsiniz.